Код 3

Нема на залиха
SKU
5569
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1105 - виолетова
  Фустан - код 1105 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 6. Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 745 - окер
  Фустан - код 745 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71