Код 3

Нема на залиха
SKU
8279
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 4235 - бело
  Блуза - код 4235 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Изчистен дамски топ в червено - код 6469
  Топ - код 6469 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 6460 - црвена
  Фустан - код 6460 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6737 - бело
  Фустан - код 6737 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 7171 - 3
  Фустан - код 7171 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71