Код 3

Нема на залиха
SKU
8285
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - виолетова
  Џемпер - код 8092 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Комбинезон - код 936 - пудра
  Комбинезон - код 936 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Палто - код 826 - путер зелена
  Палто - код 826 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Фустан - код 8987 - тиркизна
  Фустан - код 8987 - тиркизна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 8171 - бело
  Фустан - код 8171 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Јакна - код 8686
  Јакна - код 8686
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 10. Комплет - код 651 - црвена
  Комплет - код 651 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71