Код 3

Нема на залиха
SKU
8291
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 833
  Код 833
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 896 - корали
  Блуза - код 896 - корали
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Дуксер - код 839 - окер
  Дуксер - код 839 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Маица - код 6336 - црна
  Маица - код 6336 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комплет - код 534 - темно сина
  Комплет - код 534 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 8. Тренерки - код 8081 - борда
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Маица - код 531 - светло сина
  Маица - код 531 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 9028 - ментол
  Фустан - код 9028 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71