Код 3

Нема на залиха
SKU
8872
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки свободни с висока талия в светлосиньо - код 1441
  Фармерки - код 1441 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски комплект къс топ и панталонки в цвят мента - код 0851
  Комплет - код 0851 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки-долен дел - код 1913 - кафеава
  Тренерки-долен дел - код 1913 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 4318 - бело
  Маица - код 4318 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Топ - код 11909 - кремова
  Топ - код 11909 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 6363 - бело
  Блуза - код 6363 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Комплет - код 1266
  Комплет - код 1266
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 1208 - капучино
  Фустан - код 1208 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71