Код 3

Нема на залиха
SKU
9021
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3963 - бело
  Блуза - код 3963 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски топ в бежово - код 3747
  Топ - код 3747
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 1727 - црвена
  Комплет - код 1727 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Комплет - код 7789 - 3
  Комплет - код 7789 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Боди - код 11598
  Боди - код 11598
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 6363 - бело
  Блуза - код 6363 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Сукња - код 3836 - пудра
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71