Код 3

Нема на залиха
SKU
9682
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5256 - црвена
  Блуза - код 5256 - црвена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 672 - тиркизна
  Фустан - код 672 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дуксер - код 5123 -1 - шарена
  Дуксер - код 5123 -1 - шарена
  MKD 1.188,71
 5. Фустан - код 681 - сиво
  Фустан - код 681 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кардиган - код 4446 - окер
  Кардиган - код 4446 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Сако - код 4141 - темно сина
  Сако - код 4141 - темно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 5121 - небесно сина
  Комбинезон - код 5121 - небесно сина
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 10. Блуза - код 243 - небесно сина
  Блуза - код 243 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71