Код 3

Нема на залиха
SKU
9699
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1617 - борда
  Фустан - код 1617 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 913 - тиркизна
  Кошула - код 913 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Фустан - код 696 - црвена
  Фустан - код 696 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 3800
  Блуза - код 3800
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71