Код 3

Нема на залиха
SKU
9705
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7701 - жолта
  Комбинезон - код 7701 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Къси вталени панталонки в черно рипс - код 10155
  Кратки панталони - код 10155 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 3583 - бела
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 11723
  Топ - код 11723
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Бански комплект в две части с висока талия в червено - код 0927
  Купачи - код 0927 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 13131 - црна
  Фустан - код 13131 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71