Код 3

Нема на залиха
SKU
9723
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3112 - розова
  Маица - код 3112 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 5878 - бело
  Фустан - код 5878 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Тренерки - код 4006 - ментол
  Тренерки - код 4006 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Топ - код 3366 - 2 - црвена
  Топ - код 3366 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 4268
  Блуза - код 4268
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 6366 - 7 - шарена
  Блуза - код 6366 - 7 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71