Код 3

Нема на залиха
SKU
9739
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска тениска рипс в светлосиньо - код 12677
  Маица - код 12677
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 2350 - црна
  Тренерки - код 2350 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 9076 - 3
  Фустан - код 9076 - 3
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Маица - код 4318 - црна
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.016,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 9. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71