Код 3

Нема на залиха
SKU
9745
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 3. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11711
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска тениска с принт в сиво - код 6369
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски гащеризон по тялото в синьо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Елегантен дамски топ в черно - код 1095
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в синьо - код 2989
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71