Код 3

Нема на залиха
SKU
9796
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско долнище в светлосиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 2600 - ментол
  Топ - код 2600 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия в цвят праскова - код 2562
  Купачи - код 2562 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в цвят шампанско - код 2208
  Топ - код 2208 - 3
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 3309
  Топ - код 3309 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Топ - код 2967 - бело
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 44833
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Сукња - код 2667 - небесно сина
  Сукња - код 2667 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71