Код 3

Нема на залиха
SKU
9802
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 5468 - црна
  Фустан - код 5468 - црна
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 3. Кардиган - код 5517
  Кардиган - код 5517
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 630 - небесно сина
  Фустан - код 630 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 0900 - жолта
  Фустан - код 0900 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Блуза - код 896 - корали
  Блуза - код 896 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 5531
  Блуза - код 5531
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 0005 - жолта
  Фустан - код 0005 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71