Код 3

Нема на залиха
SKU
9808
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 4448 - 2 - црна
  Блуза - код 4448 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 2433 - жолта
  Кошула - код 2433 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 3938 - црна
  Блуза - код 3938 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Сако - код 5868 - црна
  Сако - код 5868 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код 4105
  Код 4105
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71