Код 3

Нема на залиха
SKU
9850
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6922 - розова
  Комплет - код 6922 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска риза в розово с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Маица - код 2926 - бело
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Јакна - код 2081 - црвена
  Јакна - код 2081 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамска риза къс ръкав с къдрици в оранжево - код 4136
  Кошула - код 4136 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71