Код 3

Нема на залиха
SKU
9874
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2507 - розова
  Спортски комплет - код 2507 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 6144 - кремова
  Фустан - код 6144 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 11636 - кремова
  Тренерки - код 11636 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 8281
  Комплет - код 8281
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тениска в бяло с моден принт - код 2261
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1656
  Фустан - код 1656
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Елегантен дамски топ с остро деколте в зелено - код 2989
  Топ - код 2989 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71