Код 3

Нема на залиха
SKU
9910
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 5868 - зелена
  Сако - код 5868 - зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 1539 - кафеава
  Блуза - код 1539 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 1615 - 4
  Палто - код 1615 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 394 - путер зелена
  Блуза - код 394 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фармерки - код 4126 - 1 - црна
  Фармерки - код 4126 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 6189 - темно зелена
  Блуза - код 6189 - темно зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71