Код 301 - 1

Нема на залиха
SKU
4327
ден 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3568 - розова
  Маица - код 3568 - розова
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 238 - сиво
  Фустан - код 238 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Јакна - код 8686 - црна
  Јакна - код 8686 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Блуза - код 4256 - темно сина
  Блуза - код 4256 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Јакна - код 4748 - сиво
  Јакна - код 4748 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 8789 - црна
  Кошула - код 8789 - црна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Јакна - код 8686 - путер зелена
  Јакна - код 8686 - путер зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 9. Фустан - код 4547 - розова
  Фустан - код 4547 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Палто - код 3435
  Палто - код 3435
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71