Код 301 - 2

Нема на залиха
SKU
4328
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски комплект къс топ и панталонки в жълто - код 0851
  Комплет - код 0851 - 4 - жолта
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамска изчистена тениска в масленозелено - код 1423
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 975 - розова
  Блуза - код 975 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивен дамски топ рипс в бежово - код 0962
  Топ - код 0962 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71