Код 301 - 3

Нема на залиха
SKU
4329
ден 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 8181 - виолетова
  Комплет - код 8181 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Дуксер - код 839 - окер
  Дуксер - код 839 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комплет - код 333 - сиво
  Комплет - код 333 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Фустан - код 976 - пудра
  Фустан - код 976 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 7677 - 1 - шарена
  Фустан - код 7677 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 519 - црна
  Фустан - код 519 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 802 - путер зелена
  Фустан - код 802 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кошула - код 9898 - тиркизна
  Кошула - код 9898 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71