Код 301 - 4

Нема на залиха
SKU
4330
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортна туника в бяло с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в розово - код 2462
  Маица - код 2462 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Комплет - код 1933 - виолетова
  Комплет - код 1933 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 4086 - црна
  Блуза - код 4086 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 5865 - бело
  Маица - код 5865 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в черно - код 4375
  Маица - код 4375 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Блуза - код 4254 - црвена
  Блуза - код 4254 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Дамска тениска с принт в черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71