Код 301

Нема на залиха
SKU
4314
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0108 - црна
  Фустан - код 0108 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 3000 - црвена
  Фустан - код 3000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кардиган - код 2091
  Кардиган - код 2091
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Кратки панталони - код 4747 - виолетова
  Кратки панталони - код 4747 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Панталони - код 8585 - праска
  Панталони - код 8585 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 6455 - црвена
  Блуза - код 6455 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Кошула - код 2289
  Кошула - код 2289
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кошула - код 405
  Кошула - код 405
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71