Код 301

Нема на залиха
SKU
4320
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ рипс в лилаво - код 4602
  Топ - код 4602 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивни къси панталони в черно - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Сако - код 5957 - циклама
  Сако - код 5957 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 2510 - капучино
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Топ - код 1031
  Топ - код 1031
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2666
  Фустан - код 2666
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71