Код 301

Нема на залиха
SKU
4326
ден 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Сако - код 8031 - црвена
  Сако - код 8031 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Фустан - код 3109 - виолетова
  Фустан - код 3109 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Комплет - код 4432 - путер зелена
  Комплет - код 4432 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Блуза - код 2219 - путер зелена
  Блуза - код 2219 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 785 - зелена
  Фустан - код 785 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 2077 - кафеава
  Фустан - код 2077 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 1040 - бело
  Фустан - код 1040 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Палто - код 916 - бело
  Палто - код 916 - бело
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71