Код 301

Нема на залиха
SKU
4332
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 7
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4485 - 1 - пудра
  Фустан - код 4485 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Сако - код 5212 - бело
  Сако - код 5212 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 3112 - бело
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комбинезон - код 7701 - жолта
  Комбинезон - код 7701 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Тениска в бяло с надпис - код 822
  Туника - код 822 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71