Код 301 - 5

Нема на залиха
SKU
4331
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 5298 - 2 - црна
  Комбинезон - код 5298 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8190
  Фустан - код 8190
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 8826 - црвена
  Топ - код 8826 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 2170 - бело
  Маица - код 2170 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комплет - код 11974 - жолта
  Комплет - код 11974 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ - код 3091 - бело
  Топ - код 3091 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2721 - зелена
  Фустан - код 2721 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамски сет от три части в бяло - код 3104
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Комплет - код 11854 - бело
  Комплет - код 11854 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71