Код 301 - 5

Нема на залиха
SKU
4337
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 651 - сиво
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1042 - црвена
  Фустан - код 1042 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кардиган - код 4186 - кафеава
  Кардиган - код 4186 - кафеава
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Палто - код 1615 - 3 - бело
  Палто - код 1615 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 5. Блуза - код 4179 - кремова
  Блуза - код 4179 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 4244 - црвена
  Блуза - код 4244 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 0308 - црна
  Комплет - код 0308 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 123 - сина
  Фустан - код 123 - сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 6392 - црна
  Блуза - код 6392 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71