Код 306

Нема на залиха
SKU
795
MKD 1.247,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6111
  Фустан - код 6111
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Фустан - код 1842 - бело
  Фустан - код 1842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски сет топ и дълга пола от две части в цвят циклама - код 2700
  Комплет - код 2700 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки-долен дел - код 6201 - зелена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Спортно-елегантен дамски комплект сако и панталон в тъмносиньо - код 215
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Комплет - код 11980 - розова
  Комплет - код 11980 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71