Код 31 - 1

Нема на залиха
SKU
2811
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 1615 - 4
  Палто - код 1615 - 4
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Тренерки - код 2555 - борда
  Тренерки - код 2555 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Блуза - код 4111
  Блуза - код 4111
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7770 - розова
  Фустан - код 7770 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Код 422 - 6
  Код 422 - 6
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Најниско MKD 3.740,71 Регуларна цена MKD 4.610,71
 9. Фустан - код 6014 - 4 - шарено
  Фустан - код 6014 - 4 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 0509
  Блуза - код 0509
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71