Код 31 - 2

Нема на залиха
SKU
2812
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 4464 - бело
  Панталони - код 4464 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски панталон с колан в цвят мента с широка кройка - код 2109
  Панталони - код 2109 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4545
  Фустан - код 4545
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Елегантен дамски топ с остро деколте в светлолилаво - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Свободна туника с дълга задна част в розово - 7781
  Туника - код 7781 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00