Код 31

Нема на залиха
SKU
2810
ден 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 551 - жолта
  Фустан - код 551 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 2520 -1 - шарена
  Фустан - код 2520 -1 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 7315 - окер
  Фустан - код 7315 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Јакна - код 215 - 5 - црна
  Јакна - код 215 - 5 - црна
  Најниско ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
 5. Блуза - код 328 - борда
  Блуза - код 328 - борда
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 6. Фустан - код 1690 - окер
  Фустан - код 1690 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Фустан - код 2529
  Фустан - код 2529
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Тренерки - код 7040 - 3 - розова
  Тренерки - код 7040 - 3 - розова
  Најниско ден 1.884,71 Регуларна цена ден 2.464,71
 9. Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 10. Блуза - код 5191 - бело
  Блуза - код 5191 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71