Код 31 - 3

Нема на залиха
SKU
2813
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елек - код 4106 - кафеава
  Елек - код 4106 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 913 - капучино
  Кошула - код 913 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 895 - борда
  Блуза - код 895 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.769,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 5. Фустан - код 3352 - црна
  Фустан - код 3352 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Дуксер - код 8209 - 2 - сиво
  Дуксер - код 8209 - 2 - сиво
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 1042 - бело
  Фустан - код 1042 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 504 - светло виолетова
  Маица - код 504 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 3478 - путер зелена
  Блуза - код 3478 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71