Код 31 - 4

Нема на залиха
SKU
2814
ден 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0907 - пудра
  Блуза - код 0907 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 6613 - светло сина
  Блуза - код 6613 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 4. Маица - код 504 - бела
  Маица - код 504 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 6030 - небесно сина
  Блуза - код 6030 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Кардиган - код 1594 - путер зелена
  Кардиган - код 1594 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Панталони - код 2020 - борда
  Панталони - код 2020 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кошула - код 654 - кафеава
  Кошула - код 654 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 917 - путер зелена
  Блуза - код 917 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71