Код 31 - 5

Нема на залиха
SKU
2815
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2127 - небесно сина
  Фустан - код 2127 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 11601 - бела
  Блуза - код 11601 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Боди - код 1463 - виолетова
  Боди - код 1463 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дълга пола с флорален десен - код 1394 - 2
  Сукња - код 1394 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски панталон 7/8 с колан в бежово - код 2109
  Панталони - код 2109
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Ефектен къс топ в оранжево - код 11924
  Топ - код 11924
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамски топ потник в лилаво - код 2245 - лице
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамски дънки с висока талия изчистени в синьо - код 4386
  Фармерки - код 4386 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71