Код 315 - 1

Нема на залиха
SKU
506
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фармерки - код 4675 - 1 - црна
  Фармерки - код 4675 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортски комплет - код 3066 - розова
  Спортски комплет - код 3066 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 1253 - црна
  Фустан - код 1253 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1687
  Фустан - код 1687
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска туника в бяло с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Комплет - код 9995 - виолетова
  Комплет - код 9995 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71