Код 315 - 2

Нема на залиха
SKU
489
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.913,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 2. Кардиган - код 6263 - црна
  Кардиган - код 6263 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комбинезон - код 2089 - бело
  Комбинезон - код 2089 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 675 - виолетова
  Фустан - код 675 - виолетова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Џемпер - код 8092 - виолетова
  Џемпер - код 8092 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 254 - жолта
  Комбинезон - код 254 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 651 - бело
  Комплет - код 651 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71