Код 315 - 2

Нема на залиха
SKU
507
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Изчистен дамски топ потник в черно - код 44833
  Топ - код 44833 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фармерки - код 4399 - 1
  Фармерки - код 4399 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в бяло - код 2072
  Комплет - код 2072 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 0991 - бела
  Фустан - код 0991 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски комплект топ и панталон висока талия с флорален десен - код 8520 - 2
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71