Код 315 - 2

Нема на залиха
SKU
519
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2611
  Маица - код 2611
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Комплет - код 2961 - виолетова
  Комплет - код 2961 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Панталони - код 8785 - 1
  Панталони - код 8785 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 6412 - небесно сина
  Фустан - код 6412 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 7. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4322
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 8861 - окер
  Блуза - код 8861 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 11699 - црна
  Фустан - код 11699 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 3095 - бело
  Блуза - код 3095 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71