Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
490
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска елегантна риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска тениска в черно с принт - код 6698
  Блуза - код 6689 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Изчистен дамски топ в черно - код 3183
  Топ - код 3183 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Атрактивен дамски къс топ в светлолилаво - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комплет - код 2234
  Комплет - код 2234
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фармерки - код 4125 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4125 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71