Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
508
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамска блуза в бяло с принт - код 4349
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 2876 - црвена
  Топ - код 2876 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Боди - код 7101 - црвена
  Боди - код 7101 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Купачи - код 723 - црвена
  Купачи - код 723 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Тениска в бяло с моден принт - код 2262
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71