Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
514
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9296 - црна
  Блуза - код 9296 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8865 - путер зелена
  Блуза - код 8865 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9601
  Фустан - код 9601
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Јакна - код 5122 - 1
  Јакна - код 5122 - 1
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 5. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.059,71 Регуларна цена MKD 5.219,71
 7. Блуза - код 11489 - 2
  Блуза - код 11489 - 2
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 8. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 5156 - 5 - шарена
  Блуза - код 5156 - 5 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 3022 - виолетова
  Фустан - код 3022 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71