Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
520
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Елек - код 2531 - шарена
  Елек - код 2531 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Свободна туника с дълга задна част в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Спортски комплет - код 1761
  Спортски комплет - код 1761
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Атрактивна свободна дамска тениска в розово - код 5754
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Дамска тениска с ефектен гръб в синьо - код 4515
  Маица - код 4515 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11711
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71