Код 315 - 4

Нема на залиха
SKU
509
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 11320 - 2 - бело
  Блуза - код 11320 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Јакна - код 3889 - 1 - црвена
  Јакна - код 3889 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Најниско MKD 2.522,71 Регуларна цена MKD 4.262,71
 5. Комплет - код 534 - темно сина
  Комплет - код 534 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8865 - путер зелена
  Блуза - код 8865 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 9233 - црна
  Блуза - код 9233 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 9601 - кафеава
  Фустан - код 9601 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 9272 - 1
  Тренерки - код 9272 - 1
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71