Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
492
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 4715 - 1 - жолта
  Сако - код 4715 - 1 - жолта
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Тренерки - код 8029 - 1 - црвена
  Тренерки - код 8029 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2258 - пудра
  Фустан - код 2258 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 98796 - тиркизна
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фармерки - код 3031 - црна
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Маица - код 3912 - бело
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71