Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
510
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2504 - шарено
  Фустан - код 2504 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Eкстравагантен дамски топ с едно рамо в цвят капучино - код 11550
  Топ - код 11550 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Код 1028 - црна
  Код 1028 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Комбинезон - код 9551 - црна
  Комбинезон - код 9551 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 6527
  Комбинезон - код 6527
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71