Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
516
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 0618 - црна
  Комплет - код 0618 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Јакна - код 7222 - 2 - црна
  Јакна - код 7222 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.131,71 Регуларна цена MKD 3.711,71
 3. Јакна - код 4949 - темно сина
  Јакна - код 4949 - темно сина
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 4. Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 0343 - 1 - бело
  Јакна - код 0343 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 7. Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Блуза - код 11499 - светло сина
  Блуза - код 11499 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 0770 - бело
  Блуза - код 0770 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71