Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
522
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Дамски сет пола и топ в бяло - код 10110
  Комплет - код 10110 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 11584 - црна
  Спортски комплет - код 11584 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Дамски топ в черно с поло яка - код 6222
  Топ - код 6222 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски сет къс топ и панталон с атрактивен десен - код 5509
  Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 11955 - жолта
  Топ - код 11955 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Къса дамска пола в светлосиньо - код 1014
  Сукња - код 1014
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 13131 - розова
  Фустан - код 13131 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71