Код 315

Нема на залиха
SKU
521
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11909
  Топ - код 11909
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Маица - код 3112 - бело
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Тренерки - код 1236 - бело
  Тренерки - код 1236 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Атрактивен дамски сет топ с паданали рамене и къси панталонки в цвят пудра - код 2730
  Комплет - код 2730 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Бански комплект в бяло лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 3042 - зелена
  Спортски комплет - код 3042 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71