Код 32 - 1

Нема на залиха
SKU
4621
ден 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елек - код 3318 - борда
  Елек - код 3318 - борда
  Special Price ден 2.203,71 Регуларна цена ден 2.783,71
 2. Палто - код 793 - црна
  Палто - код 793 - црна
  Special Price ден 1.536,71 Регуларна цена ден 2.116,71
 3. Фустан - код 2529
  Фустан - код 2529
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Туника - код 5511 - портокалова
  Туника - код 5511 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 1690 - борда
  Фустан - код 1690 - борда
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Купачи - код 6011 - црна
  Купачи - код 6011 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код 788
  Код 788
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 9001 - пудра
  Кардиган - код 9001 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Панталони - код 4181 - темно зелена
  Панталони - код 4181 - темно зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71